TEL : 0850 303 75 50

Connect B2b

Farklı paydaşlarla çalışan işletmeler, Connect B2B sayesinde iş ortakları, tedarikçileri ve kendi şirketleri arasında belge ve verilerin dijital transferini sağlayarak hem zaman hem de maliyet tasarrufu elde ediyor.

Uygun maliyetli bilgi entegrasyonu
Tamamen dijital ortamda çalışan Connect B2B; farklı işletmeler arasındaki telefon ve faks trafiğini ortadan kaldırarak, hızlı ve uygun maliyetli bilgi entegrasyonu sağlıyor. Manuel süreçler söz konusu olmadığı için tüm belge ve raporlara kaynağından, hatasız bir şekilde erişim de mümkün oluyor.

Özellikler

Güvenli bilgi transferi
Connect B2B’nin sunduğu dijital ortam sayesinde fatura, sipariş, irsaliye gibi belge ve verilerin transferi tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Daha hızlı ticaret ve likidite
İşletmeler arasındaki faturalama ve muhasebe süreçlerini daha hızlı ve verimli hale getiren Connect B2B, alacakların daha hızlı tahsilini sağlayarak likiditeyi artırıyor.

ERP ile bilgi transferi
Connect B2B; Logo GO 3, Logo Tiger 3 ve Logo Tiger 3 Enterprise ERP çözümlerinin tüm sürümleri arasında bilgi transferini ve transfer edilen bu bilgilerin ticari sisteme kaydedilmesini sağlıyor.

NOT: Değerli ziyaretçimiz logo ürünlerinin satış-eğitim-destek hizmetleri yetkili uzmanlarımız tarafından faturalı ve şirketimizin garantisi kapsamında verilmektedir. Aşağıdaki numaradan bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.
0850 303 7550
0507 759 8463

Hakkında berke

YENİLİKLER

logo devir işlemleri nasıl yapılır

Logo Devir Konya

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Değerli ziyaretçimiz devir işlemleri dikkatli ve bilen kişiler tarafından yapılması gereken bir …

Bir cevap yazın