TEL : 0850 303 75 50

Kurumsal

Vizyonumuz


AVASSOFT YAZILIM VE DANIŞMANLIK, KOBİ’lerin girişimcilik, yaratıcılık, yenilikçilik, yüksek katma değer ve istihdamla; global serbest piyasalar içinde ağırlığını sürdürülebilir şekilde ortaya koyduğu bir ekonomik model hayal etmektedir.
Verimlilik
AVASSOFT YAZILIM VE DANIŞMANLIK sunduğu ürün ve hizmetlerle, müşterilerin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmaktadır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha kârlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini sunmaktadır.

Müşteri Mutluluğu
Müşterilerilerin koşulsuz mutluluğu Logo için her şeyden önemlidir. Bu nedenle ürettiği ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem vermektedir. “Toplam Kalite Yönetimi”ni bir yönetim felsefesi olarak benimser ve politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartları gözeterek müşterilerle yakın ve sıcak ilişki sürdürmektedir.

Toplumsal Sorumluluk
Daha rahat yaşamayı sağlayarak insanı özgürleştiren bir araç olarak gördüğü teknolojinin, insana ve çevreye saygı içinde geliştirilmesini savunmaktadır. Faaliyetlerinde topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket etmekte, toplumsal sorunlara yapıcı yaklaşımlar göstermektedir.

Hakkında ladres

Bir cevap yazın